CATERING

NA SVATBU, OSLAVU, DO FIRMY ...

Poskytujeme kompletní servis při zajišťování občerstvení. 
 


Pohoštění zážitkem

 

Mezi nejoblíbenější formu společenského setkání patří akce s jídlem. Cokoliv spojené s pohoštěním, má velkou šanci na úspěch. Týká se to jak soukromích akcí, tak firemních i společenských událostí.

Zajistíme Catering na jakoukoliv akci - banket a raut, galavečeře, Garden party, Barbecue, firemní oběd (večírek), piknik, vernisáž, Coffee break, svatbu a tak můžeme pokračovat do nekonečna. Zjednodušeně, zajistíme občerstvení všude, kde jej budete potřebovat. Náš catering vaši akci osvěží a stane se i zážitkem.

Catering od á do zet. Nabízíme nejen přípravu občerstvení, jídel a nápojů, ale i servis a vše potřebné k podávání a konzumaci. Náš personál tvoří pouze vyškolení a praxí prověření pracovníci.

Přivezeme, připravíme, obsloužíme, doplníme, uklidíme. Víme, na co si dát pozor při výběru prostor, vhodného složení občerstvení i nápojů, s ohledem na typ cateringové akce a jejích hostů. Rádi vám poradíme. Catering nechejte na nás, vy se tak můžete věnovat ostatnímu, popřípadě si akci užít bez starostí. 

JSME TU PRO VÁS


... oslavy, firemní a reklamní akce, přednášky, coffee breaky, zahradní párty, atd.

Kromě zajištění občerstvení v rámci nějaké akce, můžeme nabídnout kompletní produkci, od doporučení vhodných prostor, přes zajímavý program, dekorace a ostatní záležitosti s tím spojené.

Poskytujeme kompletní servis. Vše připravíme dle vašich představ.

 


Příklady cateringu a jejich ceny na osobuDalší akce vhodné pro catering


Banket
Označení pro společenskou akci, organizovanou při mimořádně významné, oficiální nebo slavnostní události. Koná se téměř vždy ve večerních hodinách a má svá pevně daná pravidla. Hosté například zasedají k banketním stolům podle zasedacího pořádku. Menu je pečlivě sestaveno dle druhu akce, místa konání, zaměření, skladbě hostů, atp..

Koktejl
Tuto společenskou akci lze zařadit mezi ty s časově kratším charakterem, nikoliv však s nižším gastronomickým zážitkem. Ochutnáte naše pečlivě připravované kanapky a další delikatesy doplněné o ochutnávkové porce vybraných pokrmů. Celkový zážitek z akce je možné doplnit výběrem kvalitního sektu nebo řízenou degustací.

Galavečeře
Slavnostní forma cateringu, kde je potřeba dokonale sladit kuchyni, obsluhující personál a celkovou organizaci cateringové akce. Na galavečeři se netolerují ani drobné chyby, proto je pro přípravu potřeba počítat s delší dobou plánování a celkové přípravy. Pro vaši galavečeři můžeme zhotovit pokrmy s firemním logem nebo motivem vaší společnosti.

Garden party
Nebo-li zahradní slavnost je příležitostí k neformálnímu setkání, která nepotřebuje žádnou záminku. Pravidelně bývá tématem takové akce vynikající jídlo a pití, příjemná konverzace se sympatickými lidmi a posezení na čerstvém vzduchu. Chtěli byste i vy uspořádat takovou akci? Neváhejte nás oslovit, zajistíme catering dle vašich představ.


POPTÁVKA NA CATERING

Pokud chcete odpověď okamžitě, volejte +420 774 22 99 00.

 
Datum konání akce:
Vyberte datum konání akce ...
Nutno vyplnit
Nutno vyplnit
V kolik hodin akce začíná?
Čas začátku akce ...
Nutno vyplnit
Nutno vyplnit
Počet osob:
  • cca 20
  • cca 10
  • cca 20
  • cca 30
  • cca 40
  • cca 50
  • cca 100
  • stovky
- vyberte možnost -
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Vaše celé jméno
Políčko je vyžadováno!
Nutno vyplnit
Vaše emailová adresa
Políčko je vyžadováno!
Nutno vyplnit
Váš telefon
Špatný formát
Nutno vyplnit
K jaké příležitosti se akce koná:
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Zpráva
Možnost doplnit poptávku ...
Políčko je vyžadováno!
Políčko je vyžadováno!
Nutný souhlas
Nutný souhlas