RESTAURACE

VINÁRNA

Stylová vinárna s rotundou je pro šedesát hostů.
V teplých měsících obsluhujeme hosty také na letní terase.
V pracovní dny nabízíme obědové menu.


 Rezervace na tel. 519 334 095

JAK RESTAURACI HODNOTÍ HOSTÉ

 • Jan S.
  Vynikající servis a velice vřelý personál! Jídlo bylo naprosto dokonalé! A večery velice zábavné! Rozhodně se k Vám vrátíme a budeme Vás doporučovat našim známým! Přejeme Vám hodně spokojených zákazníků, kteří byli stejně nadšeni jako my! :)
  Jan S.
 • Šárka J.
  Výborná, čerstvá a poctivá kuchyně, dobré vínko, skvělá káva, milá, flexibilní a ochotná obsluha, příjemné a čisté ubytování. Velká spokojenost, jednoznačně doporučuji všem jak bydlení, tak restauraci.
  Šárka J.
 • Pochylá
  Do této restaurace zvu přátele, pokud k nám přijedou a máme chuť se dobře najíst. Velké porce, dobré jídlo. Na podzim Martinské husy. Lze zarezervovat místa dopředu. Dobré víno, naposledy jsme měli Rulandské, pochvala velká.
  Pochylá
 • Renier C.
  Byl jsem s manželkou v restauraci na večeři. Po zkušenostech v jiných restauracích v Břeclavi jsem byl velmi překvapen s příjemným přístupem personálu a hlavně s objednaným jídlem které bylo velmi chuťově vyvážené. Mohu jen doporučit.
  Renier C.
Z JÍDELNÍHO LÍSTKU DOPORUČUJEME


 
doporucujeme-svickova
SVÍČKOVÁ NA SMETANĚ
co dodat, snad jen že je s domácím karlovarským knedlíkem

 
doporucujeme-steak
STEAK
vyberte si z několika způsobů propečení, jednu z omáček a některou z příloh
 
doporucujeme-kureci-filet
KUŘECÍ FILET
v mandlovo-parmezánové krustě s máslovou zeleninou ...
 
doporucujeme-grilovana-panenka
GRILOVANÁ PANENKA
plněná pršutem a rukolou na liškové omáčce demi glace


FOTOGALERIE

Pořádáme slavnostní hostiny, pracovní obědy, nebo večeře pro obchodní partnery a zaměstnance. Kompletně organizujeme objednávky podniků, firem a cestovních kanceláří. Břeclav těsně sousedí s Rakouskem a Slovenskem, proto je restaurace U Doubků ideální k setkání s partnery z okolních zemí.

Letní zahrádka a dětský koutekJSME TU PRO VÁS


Jídelní lístek se snažíme připravovat s přihlédnutím k trendům gastronomie, novinkám v technologiích zpracování surovin a sezóně, ve které se nacházíme. Vše ke spokojenosti vás, našich hostů. Každý týden nabízíme zajímavé obědové menu.

Ochotně připravíme jídla, která nejsou na jídelním lístku, proto s radostí přijmeme konkrétní objednávku na pečenou husu, kačenu nebo masitá vepřová žebra. Ovšem s dostatečným předstihem několika dnů.

Jakostní i odrůdová vína vybíráme od lokálních vinařů a z oblastí Jižní Ameriky.


REZERVACE

Nejrychleji a nejjistěji provedete rezervaci tím, že nám zavoláte +420 519 334 095, ale můžete využít i rezervační formulář, odpovíme hned jakmile to bude možné.

 

  Na kdy chcete místa rezervovat:

  Počet osob:

  Váš email (vyžadováno):

  Doplňující informace:

  Souhlasím se zpracováním ososobních údajů.

   
  Čeština